Ürünler

BOTOTİME


İğnesiz botox uygulamasının güvenilir markası..Botoks alternatifi özel bir ürün olan bototime enjekte botoks gibi çizgilenme ve kırışıklık bakımından etkili olduğu kadar, aynı zamanda; cildin toparlanmasında, yenilenmesinde, yaşlanma etkilerinin giderilmesinde, cildin sıkılaşmasında, nemlendirilmesinde, yüz ovalinin yeniden netleşmesinde ve yapılmasında çok etkili bir bakım yöntemidir.

Kas gerilimini engelleyen sinir yayıcılarının serbest kalmalarını sağlar. Botoks hareketinin yerine geçen benzer bir etki ile sinirlenrden kaslara olan elektriksel iletimin algılanabilmesini geçeci bir sure hafifleterek kasların rahatlamasını sağlar. İfade ve mimik kırışıklıklarına sebebiyet veren kas kasılımları hafifleyen cilt gerilir ve kırışıklıklar incelir.

Yüzünüz dinlenmiş ve ifadeniz rahatlamıştır. Ideali 3 ila 5 seans olan BOTOTIME uygulaması ilk seanstan itibaren etkisini gösterir. Net ve kalıcı sonuçlar gösterir. Özel maske, krem ve serum eşliğinde yapılır. Bir saatlik bir bakımdır. Ağrısı, acısı ve yan etkisi yoktur. İğne kesinlikle kullanılmaz. Her cilt tipine, her yaşa uygundur.

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788

numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre

sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda

bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır

Harem Güzellik © 2012. Alivre