Ürünler

BİOLİNE


Akdeniz ırkı insanının cilt sorunlarına yönelik İtalyan BİOLİNE ...

Bu düşüncenin büyüsü, doğal ve aktif naturel maddelerin gerçek etkilerinin en iyi test edileceği, güzellik merkezlerine taşınan ürünlerin yaratılmasında ilham kaynağı olmuştur.

Bioline kozmetik ürünlerinin geniş yelpazesi, yaşlanma karşıtı eşsiz ürünlerden, hassas ciltler için özel olarak üretilmiş ürünlere ve genç cilt bakım ürünlerinden, akneli ve problemli cilt bakım ürünlerine kadar çok sayıda kozmetik ürünler içermektedir.

Bioline ayrıca, zengin bitkisel esanslar, yosun, termal çamur ve deniz tuzu içeren ürünleri, her türlü cilt lekelerine ve selülite karşı etkili bakım ürünlerini sizlere sunmaktadır. Bütün bu ürünler, olağanüstü bir titizlikle, her yaşa ve cilt tipine uygun olarak hazırlanmaktadır.

Bioline, güzelliğin sağlık demek olduğunu ve güzel bir yüzün herşeyden önce sağlıklı ve dingin olması gerektiğini asla unutmaz. Güzellik uzmanı ve müşteri arasındaki ilişki bu yaklaşımı temel almalıdır.

Bioline güzellik bakımları zamanla bir alışkanlığa dönüşerek, kişinin ev bakımında dahi kendisine özen gösterebildiği uzun ömürlü sonuçlar vermektedir.

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788

numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre

sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda

bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır

Harem Güzellik © 2012. Alivre