İç Kol , Karın Sarkmaları, İç Bacak ve Diz kapağı Kaldırma

Geçen  yıllarla birlikte cildin gergin ve canlı görüntüsündeki azalmayı izlemek artık eskide kaldı. Teknolojinin estetiğe ve tıp tekniklerine olan yansımasıyla birlikte, gençliğimizi uzun sure koruyabilir durumdayız. Lazer işlemlerinden tutunda bir çok enjeksiyon ve kimyasal çözümler bulunmuş durumda…

Bu tekniklerden çoğunun yarattığı doğal dışı görüntülerden ve yan etkilerden uzak, mükemmel bir teknik geliştirildi.

Öğle tatili estetiği , örümcek Ağı ,  Organik lifting ve haftasonu facelift gibi isimlerle anılan bu yeni cilt germe tekniği ile yarım saat içerisinde 10 yıl önceki yüz hatlarınıza ve cilt canlılığına kavuşuyorsunuz.

 

       Uygulamanın avantajları:

 


-  Çok kısa bir süre içinde yüz germe uygulaması

-  Ağrısız

-  Tedavi sonrasında hemen makyaj kullanmanız mümkün

-  İpler kendiliğinden çözümlene bilir ve zararsızdır

-  Kolajen (büyüme faktörü içeriyor) üretimini aktive eder

-  İnce kırışıklıkları giderir

-  Basit ve güvenli

-  Anında iyileşme

-  Lokal anestezi altında uygulanır

-  İz kalmaz

 

 

Bu mucizevi, basit ve acısız yöntemle yarım saat gibi çok kısa bir süre içinde ortalama 7-10 yıl daha genç ve canlı bir cilde kavuşmak mümkün! Sözkonusu teknikte ameliyatlar gibi bir iyileşme süreci olmadığı gibi uygulamadan hemen sonra denize girmek, güneşlenmek ve banyo yapmak da mümkün. Gerçek yapışma ve sağlıklı gergin durma görünümü uygulamadan hemen sonra fark edilir olmakla birlikte, en iyi görünüm 4 hafta sonra çok daha net bir şekilde ortaya çıkıyor.

 

Bilinen diğer iple askılama tekniklerinden etki mekanizması olarak tamamen farklı bir teknik olan Örümcek Ağı yönteminde iplerin üzerine herhangi bir yük binmediği için ipin etkisinin kaybolması, kısa süre sonra cildin yeniden düşmesi ihtimali de yoktur. Bu teknikte aynı anda onlarca ip ince ince birbirine işlenerek cilt altında özel bir ağ meydana getiriliyor ve bu ağ sayesinde de cildin daha sıkı ve diri görünmesi sağlanıyor.

 

Bu uygulama

-yüzde,

-boyunda

-kollardaki sarkmalarda

-iç bacaklardaki gevşeklikte

-memede

-karında doğumdan sonra oluşan cilt gevşekliği ve sarkmaların tedavisinde

-vücdun pek çok başka bölgesinde hem sarkmalara karşı lifting etkisi sağlıyor hem de ince kırışıklıkların giderilmesinde kullanılıyor. Yüz bölgesinden farklı olarak vücudun diğer bölgelerinde;, ve daha uzun ve daha kalın iplerle aynı teknik kullanılarak başarılı sonuçlar alınabiliyor. 

 

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788

numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre

sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda

bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır

Harem Güzellik © 2012. Alivre