Radyofrekans

Radyo frekans tedavileri; uygun kontrollü elektrik akımlarının cilt ve cilt altı dokularında oluşturduğu ısınmadan yaralanılarak ve özellikle kan dolaşımını artırarak, dokuda olumlu değişiklikler elde edilen bir yöntemdir.

Bu tedavide ciltteki hedef; cilde zarar vermeyecek kadar yüksek bir ısıyla cildi yanmış gibi hissettirerek cildi kandırıp, iyileşme mekanizmasını harekete geçirmektir. Sonuç; termostimülasyon yoluyla cildin doğal olarak yenilenmesidir. Böylelikle hücre sayısı artar, kolajen ve elastin dokusu yenilenir. Sonuçta porlar küçülür, elastikiyet artar, ciltteki yenilenmeden dolayı lekelenmeler bile azalır, yani cilt kalitesi artar. Piyasada çok değişik tipte radyofrekans cihazları vardır, her birinin değişik özelliklerine göre değişik uygulama şekilleri vardır. Önemli olan şey doğru kişiye, doğru uygulama şekliyle, destekleyici tedavilerle doğru kombinasyonlar yaparak daha iyi sonuçlar elde edebilmektir.

Radyo frekans ile cilt sıkılaşabilir ve yüz ovali belirginleşebilir. Cilt yeni kolajen stimülasyonuna başlar ve doğal bir toparlanma ve cilt kalitesinde artış elde edilir.

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788

numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre

sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda

bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır

Harem Güzellik © 2012. Alivre