Hakkımızda

   Özel Harem Poliklinik 2007 yılında Sağlık Bakanlığının öngördüğü tüm cihaz , ekipman ve uzman kadrosuyla Bursa'ya hizmet vermeye başladı. Her yıl tüm hizmetlerimizle ilgili gerekli yenilik ve eğitimleri takip ederek hizmet ağımızı genişletmekte ve üyelerimizin ihtiyaç duydukları tüm medikal estetik uygulamalarını bünyemize eklemekteyiz.

   2011 yılında açtığımız ve kozmetik uygulamalara ağırlık verdiğimiz Harem Cosmetics & Clinics ile medikal uygulamalarımızın yanı sıra gündelik ve periyodik bakımlarda da hizmetlerimiz başladı. 2012 nin sonuna yaklaşırken tüm şubelerimizi bir araya toplayarak, üyelerimize daha iyi hizmet verebilmeyi amaçladık.

Medikal estetik ,antiaging enjeksiyonları,lazer epilasyon ,vücut şekillendirme ve zayıflama teknolojileri, alanındaki 15 yıllık deneyimimizi aynı çatı altında topladığımız HAREM , son jenerasyon FDA (Amerikan Sağlık Örgütü) medikal onayını almış, cihazlarıyla hizmetinizdedir. Teknolojinin getirdiği yenilikler ile , hakettiğiniz kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan Özel HAREM Poliklinik'in uzman ekibi, her türlü dermakozmetik  probleminizi gidermeyi hedeflemektedir.  Merkezimiz SAĞLIK BAKANLIĞI ruhsatlıdır.

Kliniğimizde verdiğimiz her hizmette , doğru bilgilendirme, beklentilerinizi anlama, zaman ve maddi kayba uğratmadan, sağlığınızı en üst derecede koruyarak sonuca ulaşma hedefimizi asla unutmayız. Uygulamalarımızı neden yaptığımızı ve ne derece sonuç alacağınızı ilk görüşme itibariyle bilmenin rahatlığıyla karar verebileceksiniz.

Güveniniz bizim öncelikli kazancımızdır.

 

 

 

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788

numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre

sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda

bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır

Harem Güzellik © 2012. Alivre